Kierownik Administracji

4 tygodni temu

Stalowa Wola stalowowolski podkarpackie, Polska Service Technical Pełny etat

  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00;

  • wynagrodzenie na start 5500 zł netto + 1000 zł dodatek, po okresie próbnym 6500 zł netto + ewentualne podwyżki;

  • stabilną i ciekawą pracę.

Obowiązki

  • przyjmowanie zamówień i ich doprecyzowanie;

  • monitorowanie statusów zamówień i ich realizacji poprzez kontakt w produkcją;

  • koordynowanie i weryfikacja terminów realizacji zamówień;

  • prowadzenie kalendarza wysyłek;

  •  współpraca z działem produkcji;

  • raportowanie;

  • delegowanie zadań pracownikom administracji i ich egzekwowanie.

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku;

doświadczenie w obszarze produkcji, najlepiej customowej;

analityczne myślenie, decyzyjność;

samodzielność.

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

  • Kierownik Administracji

    Stalowa Wola, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Do naszego klienta bezpośrednio poszukujemy Kierownika/-czkę Administracji.  Miejsce pracy: Chwałowice Oferujemystabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; pracę w godzinach 7:00 - 15:00; wynagrodzenie na start 5500 zł brutto + 1000 zł dodatek, po okresie próbnym 6500 zł brutto + ewentualne podwyżki; stabilną i ciekawą...