Pomocnik mechanika

3 miesięcy temu

Nowy Sącz małopolskie, Polska KOBOS SPÓŁKA JAWNA Pełny etat

Autoryzowany dealer samochodowy TOYOTA KOBOS zatrudni osobę na stanowisko:

Pomocnik mechanika (Nr ref.: POM.MECH./NS/2024)

Miejsce pracy: Nowy Sącz ul. Tarnowska 175,

Opis stanowiska:

Kompleksowa naprawa samochodów

Doposażenia nowych samochodów

Przygotowanie samochodu do wydania Klientowi

Wymagania:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku mechanik samochodowy

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

Podstawy obsługi komputera

Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy:

Rozwojową pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Atrakcyjny system wynagradzania

Zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom

Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: www.toyota-kobos.pl/rekrutacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

  • Nowy Dwór Gdański, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ELBLĄGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Pomoc mechanika w naprawie, konserwacji, kontroli stanu technicznego autobusówInne wymaganiamile widziane prawo jazdy kat. B, może być również osoba do przyuczeniaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

  • Nowy Dwór Gdański, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0929Obowiązki:pomoc mechanika w naprawie, konserwacji, kontroli stanu technicznego autobusówWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane prawo jazdy kat. B, może być również osoba do przyuczeniaMiejsce pracy: Pszenna 1, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj:...

  • Mechanik autobusów

    1 dzień temu

    Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ELBLĄGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Pomocnik mechanika autobusówPoszukujemy doświadczonego mechanika autobusów, który będzie odpowiedzialny za naprawę, konserwację i kontrolę stanu technicznego autobusów. Osoba, która zna się na naprawie i konserwacji autobusów, będzie odpowiedzialna za:Naprawę i konserwację autobusówKontrolę stanu technicznego autobusówWspółpracę z innymi...