Młodszy Kontroler Jakości

Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 1 tydzień temu

Solec Kujawski bydgoski kujawskopomorskie, Polska Motivated sp. z o.o Pełny etat

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Młodszego Kontrolera Jakości

Zadania i obowiązki:

  • kontrolowanie jakości produktów i półproduktów,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • wykonywanie standardowych analiz chemicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, związane z chemią (serdecznie zapraszamy absolwentów klas, szkół średnich o profilach biologiczno-chemicznych etc.),

  • znajomość podstawowych obliczeń chemicznych,

  • gotowość do pracy w systemie IV brygadowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,

  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników,

  • Wzmocnienie motywacji premią,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,

  • Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń,

  • Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą,

  • Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego,

  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Kontroler Jakości

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 3 dni temu

    Rekowo Górne, pomorskie, PL Zoeller Tech Sp. z o.o. Pełny etat

    Zakres Twoich obowiązków: przygotowywanie list kontrolnych dla pracowników hali spawalniczej kontrolowanie jakości spoin i konstrukcji spawanych dokumentowanie przeprowadzonych kontroli współpraca z działem produkcji udział w opracowaniu rozwiązań odnośnie polepszenia jakości Czego od Ciebie oczekujemy: umiejętności czytania rysunku...