Operator maszyn w przemyśle włókienniczym

2 miesięcy temu

Żagań żagański lubuskie, Polska Service Jobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pracowników produkcji do firmy będącej liderem w branży produkcji kołder, poduszek oraz wyrobów pikowanych. Nasz klient, renomowany producent z długoletnią tradycją, obecnie rozwija swój oddział zajmujący się dzianiną futerkową i poszukuje zaangażowanych i sumiennych osób do swojego zespołu.

Zakres obowiązków:

- Obsługa i kontrola maszyn włókienniczych do produkcji dzianin futerkowych

- Monitorowanie parametrów technicznych maszyn oraz bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku

- Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz zgłaszanie poważniejszych awarii do działu technicznego

Co oferujemy:

- Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

- Stawka 28,10 zł brutto/h

- Praca w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku (6-14);

docelowe przejście na 2 zmiany w późniejszym okresie

- Zapewniamy odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i zdobyć cenne doświadczenie w prestiżowym przedsiębiorstwie, zapraszamy do aplikowania

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

  • Żagań, lubuskie, Polska "DRINGENBERG POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Programowanie i obsługa maszyn CNC, kontrola jakości wykonanej pracy, współpraca z innymi działami, obsługa wózka widłowego.Inne wymaganiaWymagany min. 1 rok pracy przy obsłudze maszyn CNC; uprawnienia UDT na wózki widłowe, znajomość rysunku technicznego, obsługa podstawowych nrzędzi pomiarowych. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres...

  • Operator maszyn

    4 tygodni temu

    Chlastawa (pow. świebodziński), lubuskie, PL PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator maszyn - Pracownik SortowniMiejsce pracy: Chlastawa (pow. świebodziński)Twój zakres obowiązkówObsługa maszyn zgodnie z przekazaną wiedzą i dokumentacją.Nasze wymaganiaDyspozycyjność: praca trzyzmianowa / możliwa praca w weekendy,Punktualność i uczciwość.Mile widzianeDodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku...