PRACOWNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZKA

1 tydzień temu

Toruń, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA Pełny etat
Sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń)Inne wymaganiaorzeczenie o stopniu niepełnosprawnościRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmiany

  • Toruń, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1450Obowiązki:sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń)Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościMiejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty:...

  • Toruń, Polska TZMO SA Pełny etat

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymanie czystości powierzonych pomieszczeń biurowych, monitorowanie stanów magazynowych środków chemicznych i innych materiałów wykorzystywanych na danym stanowisku pracy. NASZE WYMAGANIA: wykształcenie min.zawodowe, staranność, skrupulatność, precyzyjność, dbałość o szczegóły w wykonywanej...