ZMYWACZ NACZYŃ

Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 2 tygodni temu

Mst Warszawa, mazowieckie, Polska NOWEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

- zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych,

- rozkładanie naczyń i sprzętów kuchennych na wyznaczone miejsca,

- dbanie o dobry stan urządzeń zmywających i porządek na zapleczu,

- segregacja i wyrzucanie śmieci,

- przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni Inne wymaganiaPraca w godzinach: zgodnie z grafikiem - w systemie 2 dni pracy/2 dni wolne.

Wymagania: wykształcenie gimnazjalne, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, samodzielność, obowiązkowość, dobra znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

- przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

[Zgłoszenia: e-mail: m.byczot@nowel.com.plRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyJezykipolski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanyWyksztalceniagimnazjalne