ELEKTRYK POWYŻEJ 1KV

2 miesięcy temu

Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska Silcare Spółka z o. o. Sp. k. Pełny etat
Prowadzenie prac montażowych, usuwanie bieżących awarii, pomiary i badania elektryczne instalacjiInne wymaganiawymagane uprawnienia SEP pow. 1kv, umiejętność identyfikacji awariiRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniazasadnicze zawodowe
  • Elektryk / Automatyk

    4 tygodni temu

    Gorzów Wielkopolski, Polska Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Zakres obowiązków: Montaż nowych instalacji elektrycznych Uruchomienia instalacji przy współpracy z mechanikami, automatykami i programistami Wykonywanie prac związanych z montażem, demontażem, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych w zakładach przemysłowych Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego...

  • Specjalista Ds. Serwisu

    2 tygodni temu

    Grodzisk Wielkopolski, Polska Vosti sp. z o.o Pełny etat

    Specjalista ds. serwisu Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski Twój zakres obowiązków Kontakt z klientem w zakresie serwisu i gwarancji (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii) Wykonywanie przeglądów Wykonywanie prac serwisowych Gotowość do wyjazdów serwisowych na wyznaczonym terenie Raportowanie wykonanych prac Dbałość o...