Monter na produkcji baterii

1 miesiąc temu

Pruszków, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy w firmie, która jest wiodącym producentem innowacyjnych systemów bateryjnych dla transportu, robotyki oraz stacjonarnych magazynów energii w Europie na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (w pobliżu stacji ORLEN)

Monter na produkcji baterii - Pruszków ul. Przejazdowa

Co zyskasz, podejmując z nami współpracę?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • współpraca z polską rozwijająca się Firmą,
  • pracę w systemie dwóch zmian (6-14 oraz 14-22) od poniedziałku do piątku;
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie ,
  • miesięczną premię uznaniowa do 20 % (premia przyznawana od 3 miesiąca pracy),
  • możliwość uzyskania uprawnień SEP w celu używania elektronarzędzi;
  • wynagrodzenie na życzenie - dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty;
  • pracę w nowoczesnej i cichej hali produkcyjnej,
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowania do żłobków i przedszkoli;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport.

Twoje obowiązki:

  • prace manualne, polegające na łączeniu elementów;
  • przygotowywanie komponentów do produkcji (czyszczenie, wiercenie, szlifowanie, skręcanie, sklejanie);
  • demontaż produktów za pomocą narzędzi.

Czego wymagamy?

  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2 zmian;
  • samodzielnego dojazdu do pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zaaplikuj

  • pracownik produkcji

    Pruszków, Mazovia, Polska Randstad Pełny etat

    Dla naszego klienta, producenta systemów bateryjnych, poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcji - monter. oferujemyzatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa)wynagrodzenie 5000 brutto miesięcznie...

  • Impact (pracownik produkcji)

    2 miesięcy temu

    Pruszków, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Dla naszego klienta, producenta systemów bateryjnych, poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcji - monter. oferujemyzatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa)wynagrodzenie 5000 brutto...

  • Pruszków, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko magazynieraoferujemyumowę o pracę system pracy dwuzmianowy (6-14 i 14-22),prywatną opiekę medyczną, kartę sportowąwysokie konkurencyjne wynagrodzenie 6000zł brutto + 20 % premiidoskonalenie kwalifikacji zawodowychmożliwość rozwoju w strukturach...