brygadzista elektryk

4 tygodni temu

Kielce, Polska Randstad Polska Pełny etat

Dla jednego z naszych Klientów - firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie wykonywania nowych instalacji elektrycznych oraz modernizacji dla przemysłu maszynowego -  poszukujemy osób do zespołu.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę na terenie Niemiec
  • wyjazdy w systemie 3/1 (3 tyg. pracy w Niemczech i 1 tydz. wolnego)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • firma pokrywa koszty noclegu i dojazdu do pracy

zadania

  • kierowanie grupą elektryków
  • nadzór nad pracami elektryczno-montażowymi (tj. montaż szaf elektrycznych, tras kablowych, układów automatyki przemysłowej)

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku elektryka
  • znajomości aparatury używanej w układach automatyki
  • bardzo dobrej znajomości czytania dokumentacji elektrycznej
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem lub odpowiednich predyspozycji
  • aktualnych uprawnień SEP
  • znajomości j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia