Aktualne oferty pracy związane z Kierownik obiektu - Legnica - LeasingTeam Group

  • Legnica, Polska Solid Security Sp. z o.o. Pełny etat

    Zakres zadań:Ochrona powierzonego mienia obiektu handlowegoPraca na Sali sprzedaży od poniedziałku do soboty wg grafikuPraca w godzinach otwarcia sklepu tj. 9:00-21:00 lub zmiany 6h (dwie zmiany tydzień na tydzień 10:00-15:00 i 15:00-21:00Obserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi zmianySumienna...

Kierownik obiektu

4 miesięcy temu

Legnica, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, który jest liderem w Polskiej branży piekarniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • zapewnianie prawidłowości przebiegu procesów utrzymania czystości i utrzymania zieleni na terenie zakładu
  • planowanie i nadzorowanie terminowej realizacji oraz skuteczności procesów DDD
  • nadzór nad prowadzeniem gospodarki odpadami
  • dobór technologii oraz środków czystości wykorzystywanych do realizowania prac gospodarczych
  • tworzenie oraz nadzorowanie standardów dotyczących utrzymania czystości i higieny na terenie zakładu oraz w punktach firmowych
  • aktualizowanie oraz nadzorowanie procesów i dokumentacji dotyczących utrzymania czystości i higieny na terenie zakładu
  • nadzór nad procesem gospodarowania odzieżą roboczą
  • efektywne organizowanie i planowanie pracy, osiągnięcie wyznaczonych wskaźników oraz optymalizację kosztów działu
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne
  • skrupulatność
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na wysoką jakość pracy, ciągłe doskonalenie
  • poczucie estetyki
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i motywowania
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność skutecznej realizacji postawionych celów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pomoc w relokacji do Kuźnica Czeszycka
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570