Kontroler Jakości

Znalezione w: Talent PL C2 - 6 dni temu

Stary Gostków, Polska JTI Pełny etat

JTI Polska  jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w  130  krajach na świecie, zatrudniamy ponad  46 tys. osób  i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym  Camel, Winston, LD  Logic . W Polsce zatrudniamy ponad  2 300  pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes.  JTI to ludzie , ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie  od 2010 roku  należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy  1. miejsce.

W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace , które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI

Obszar działania: Stary Gostków

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego

Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

Kontrolowaniem jakości materiałów, surowców i wyrobów gotowych (próbkowanie, pomiary, kontrola wizualna) na hali produkcyjnej i w laboratorium

Testowaniem jakościowym materiałów, surowców oraz wyrobów gotowych wg obowiązujących standardów, procedur oraz ISO 9001

Udziałem w kwalifikacjach linii technologicznych

Rejestracją i raportowaniem przeprowadzonych kontroli oraz interpretacją wyników

Identyfikacją niezgodności i inicjowaniem koniecznych działań naprawczych i korygujących

Obsługą i kalibracją sprzętu kontrolno-pomiarowego

Współpracą z innymi działami firmy, osobami mającymi wpływ na jakość i jej poprawę

Będziesz odpowiedzialny za Kaizen 5S3R w przydzielonym obszarze

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Jakością lub Chemia)

Posiadasz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub w dziale jakości

Potrafisz obsługiwać komputer i programy MS Office na poziomie średnio zaawansowanym

Posiadasz umiejętność komunikacji, pracy w zespole i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Jesteś spostrzegawczy, dokładny, asertywny, odpowiedzialny, nastawiony na jakość

Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy z zintegrowanym systemem SAP, znajomość ISO 9001, umiejętności czytania rysunku technicznego

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym i poznaj nas lepiej

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz .

  • Kontroler jakości

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Stary Gostków, Polska SGP Group Pełny etat

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć...

  • Analityk Procesów Produkcyjnych

    Znalezione w: Talent PL C2 - 5 dni temu

    JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą...