Koordynator Produkcji

Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

Brzeg, Polska Human Focus Pełny etat

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient to producent systemów przeciwsłonecznych na rynki europejskie. Obecna w Polsce od ponad 10 lat firma jest częścią zagranicznej grupy kapitałowej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg

Główne obowiązki:

  • koordynacja procesu produkcji,
  • zarządzanie częścią grup produktowych
  • kierowanie pracami podległego personelu,
  • współpraca z działem technologicznym,
  • dostosowanie bieżących planów produkcji do zmieniających się potrzeb,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lidera / koordynatora produkcji
  • dobra organizacja
  • mile widziana komunikatywna znajomości języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 7.000 - 7.500 zł brutto
  • system premiowy (poziom do 15-25%)
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • ubezpieczenie na życie

  • Production Coordinator

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 tygodni temu

    Brzeg, Polska Hays Poland Pełny etat

    Production CoordinatorBrzegNR REF.: 1182868Obecnie dla naszego Klienta z branży Automotive prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora Produkcji. Podstawowe obowiązki:wspieranie wszelkich działań w celu zapewnienia satysfakcji klienta poprzez terminową realizację zamówień koordynowanie pracy mistrzów produkcji na podległym obszarze w celu...