Spawacz MAG

Znalezione w: Talent PL C2 - 7 dni temu

Katowice, Polska Manpower Pełny etat
Spawacz MAG (gn) w GörlitzPraca przy granicy dla spawaczy MAG

Producent pojazdów szychowych w Görlitz, poszukuje spawaczy MAG.

Nasza oferta :

Stawka godzinowa od 18,31 €/h (brutto), po 3 mies. 18,46 €/h (brutto), po 15 mies. 26,27 €/h (brutto)Oferujemy tak?e dodatki urlopowe, ?wi?teczne oraz zmianowe Ponadto:

  • Interesuj?cy zakres zada?
  • Bardzo dobre po??czenia komunikacj? publiczn?
  • Sto?ówka
  • Opieka Manpower na miejscu
  • Dieta oraz rycza?t na zakwaterowanie dla osób z poza regionu
Oto zadania:

  • Monta? elementów pojazdów szynowych
  • Spawanie metod? MAG
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
Profil kandydata:

  • Do?wiadczenie zawodowe w spawaniu
  • Wa?ne certyfikaty MAG, w tym na stal chromoniklow?
  • Gotowo?? do pracy w systemie 3-zmianowym
Jeste? zainteresowany?

Najszybsza droga do nas prowadzi przez przycisk aplikacyjnyZapraszamy tak?e do wys?anie cv oraz certyfikatów na job.wolk@manpower.deNie boimy si? ró?norodno?ci, dlatego do aplikacji zapraszamy tak?e osoby niepe?nosprawne. Wszystkie sformu?owania w og?oszeniu dotycz?ce p?ci nale?y traktowa? jako neutralne.

  • Spawacz MAG 135 Stała praca na hali Praca od zaraz 52 zł/h

    Znalezione w: beBee jobs PL - 22 godzin temu

    Katowice, Silesia, Polska ELFBUD Pełny etat

    ———————————————————————-> SOSNOWIEC - spawacz MAG 135| Data rozpoczęcia współpracy: OD ZARAZ| Miejscowość: Sosnowiec| Przewidywany czas współpracy: na stałe| Wymagania:- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135:EN ISO D P BW FM1 S s12 PF/PC ss nb| Mile widziane:- uprawnienia na suwnicę z poziomu 0-...