Zobacz więcej Upadek

Lekarz Psychiatra

2 miesięcy temu

Poznań, Polska Medicover Pełny etat

W  Centrum Medycznym Damiana poszukujemy Lekarzy o różnych specjalizacjach. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcamy do aplikowania. Nie muszą Państwo wysyłać swojego CV.

Poszukujemy: Lekarza Psychiatry
Chętnie zatrudnimy lekarza, który posiada:
  • ukończoną specjalizację z psychiatrii lub jest co najmniej na II roku specjalizacji,
  • otwartość na oczekiwania i potrzeby Pacjentów,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczne godziny pracy oraz długość wizyt – według preferencji lekarza,
  • możliwość współpracy zespołowej – z psychoterapeutami, seksuologami, neuropsychologami, diagnostami,
  • spotkania superwizyjne całego Zespołu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Centrum Zdrowia Psychicznego Mindhealth

Poznań, ul. Woźna 14

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Lekarz Psychiatra

    3 tygodni temu

    Poznań, Greater Poland Medicover Pełny etat

    W Centrum Medycznym Damiana poszukujemy Lekarzy o różnych specjalizacjach. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcamy do aplikowania. Nie muszą Państwo wysyłać swojego CV.Poszukujemy: Lekarza Psychiatry Chętnie zatrudnimy lekarza, który posiada:ukończoną specjalizację z psychiatrii lub jest co najmniej na II roku...

    Poznań, Greater Poland EMC Instytut Medyczny Pełny etat

    Penta Hospitals to wiodąca firma medyczna w Polsce, posiadająca szpitale i przychodnie. Obecnie poszukujemy Lekarza Psychiatry​​ do Przychodni PL CERTUS w Poznaniu. udzielanie konsultacji psychiatrycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej, współpraca z personelem medycznym, posiadanie prawa do praktyki lekarskiej i specjalizacji z...

  • Psycholog - MindHealth

    2 tygodni temu

    Zakres obowiązków:prowadzenie konsultacji psychologicznych,prowadzenie psychoterapii dla dzieci i młodzieży,prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów. Oczekiwania:wykształcenie wyższe...