Payroll Assistant

4 tygodni temu

Katowice, Polska Grupa Absolvent Pełny etat

O TMF Group

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 86 krajach, zatrudniająca ponad 10 000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Asystentki / Asystenta do naszego zespołu kadrowo-płacowego w Warszawie lub Katowicach. Jeśli pasjonujesz się liczbami i chciałbyś/chciałabyś pracować międzynarodowej firmie w dynamicznym środowisku, gdzie liczy się Twoja opinia i Twój rozwój, zaaplikuj i zostań cześcią naszej społeczności

 Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu kadrowo-płacowego
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej naszych klientów
  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów krajowych i zagranicznych

 Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, zarządzanie, prawo, matematyka, ekonometria)
  • Kilkumiesięcznie doświadczenie w obszarze kadr i płac oraz podstawowa wiedza w naliczaniu listy płac
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Doskonała organizacja pracy

 Co możemy Ci zaoferować?

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje Business English
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do platformy Helping Hand
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca