Kupiec

3 tygodni temu

Siedlce, Polska Ren Sp. z o.o. Pełny etat

GRUPA REN - ogólnopolski dystrybutor artykułów mrożonych, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudni doświadczonego pracownika na stanowisko: KUPIEC

Kupiec

Twoje zadania:

  • Bieżąca współpraca z dostawcami poprzez składanie zamówień,
  • Organizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż;
  • Realizacja celów sprzedaży i marży,
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i logistyki oraz pozostałymi działami firmy,
  • Nadzór nad statusem prowadzonych procesów zakupowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
  • Analiza oraz dobór dostawców na rynku,
  • Tworzenie i rozliczanie dokumentacji handlowej,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z dostawcami.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość oferty oraz producentów artykułów spożywczych,
  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG,
  • Praktyczna znajomość MS Excel,
  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Szybkość i sprawność działania,
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o systemem premiowy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiety sportowe - Medicover Sport,
  • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse,
  • Liczne wycieczki i imprezy firmowe.