Kontroler Jakości

4 tygodni temu

Łódź, Polska EWL SA Pełny etat

Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Kontrolera/Kontrolerki Jakości do firmy produkcyjnej w Łodzi. Zatrudnienie bez pośredników

Zadania:

  • Przeprowadzanie prób na transformatorach mocy;

  • Kontrola jakości, poprawności działania;

  • Raportowanie i uzupełnianie dokumentacji o wyniki pomiarów.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu Elektryki;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

  • Wykształcenie związane z Elektryką.

Oferta:

  • Umowa o pracę bez pośredników;

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym;

  • Wynagrodzenie jest zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności, dlatego chcemy porozmawiać o nim podczas pierwszego kontaktu telefonicznego;

  • Premia produkcyjna;

  • Trzynasta pensja;

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, MultiKafeteria, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Zapraszamy do aplikowania

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Kontroler jakości

    2 tygodni temu

    Łódź, Polska OKB Sp. z o.o. Pełny etat

    Kontroler jakościTwój zakres obowiązków przeprowadzanie kontroli zgodności wyrobów spawanych z dokumentacją techniczną na różnych etapach produkcji oraz podczas kontroli dostaw (prowadzenie kontroli dostaw), monitorowanie jakości w toku produkcyjnym, wykonywanie...

  • Łódź, Polska axosgroup Pełny etat

    Dla międzynarodowego producenta z branży AGD poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Starszego Kontrolera Finansowego.Do Twoich zadań będzie należało:Współudział przy przygotowywaniu planów finansowych, kwartalnych prognoz oraz rocznego budżetu.Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników finansowych oraz operacyjnych firmy,...

  • Kontroler Finansowy

    3 dni temu

    Łódź, Polska axosgroup Pełny etat

    Dla międzynarodowego producenta z branży komponentów przemysłowych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.Do Twoich zadań będzie należało:Współudział przy przygotowywaniu planów finansowych, kwartalnych prognoz oraz rocznego budżetu.Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników finansowych oraz operacyjnych...