Junior HR Admin

Znalezione w: Talent PL C2 - 7 dni temu

Gdańsk, Polska HR Solutions Group Sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta z siedzibą Centrum rozwoju i biznesu w Gdańsku Oliwie poszukujemy Junior HR Administratora dla zespołu HR.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolna forma umowy według preferencji
  • Pracę w nowoczesnym środowisku w sercu biznesowym Gdańska w Oliwie
  • Rozwój w obszarze twardego HR i w międzynarodowych procesach
  • Ciekawe doświadczenia i prace z międzynarodowym zespołem
  • Wsparcie Managera zespołu
  • Zdobycie cennego doświadczenia i możliwość dalszego rozwoju

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu HR w zakresie w zakresie: dokumentacji pracowniczej, on i off boarding pracowników.
  • Obsługa administracyjna w zakresie codziennych zapytań związanych z procedurami HR.
  • Udział w rozwoju polityki personalnej firmy i aktywne wsparcie w projektach HR.
  • Wsparcie w procesie prowadzenia akt personalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
  • Wsparcie w sporządzaniu raportów i zestawień dla Zarządu.

Oczekujemy

  • Dobrej organizacji pracy własnej i zdolności planowania
  • Otwartego umysłu i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wykształcenia kierunkowego lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów Prawa Pracy (mile widziane ukończenie kursu)
  • Zaangażowania i otwartości do nauki i rozwoju nowych kompetencji
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel

  • Junior HR Specialist z jęz. ukraińskim

    Znalezione w: Talent PL C2 - 3 dni temu

    Gdańsk, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży HR poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior HR Specialist z jęz. ukraińskimGdańskZapewniamywynagrodzenie zasadnicze plus premieumowę o pracę po okresie próbnymprywatną opiekę medyczną oraz dostęp do systemu MyBenefittematyczne imprezy firmowe (co najmniej dwie w roku)przyjazną atmosferę w...

  • Business Systems Analyst

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Gdańsk, Polska Dynatrace Pełny etat

    Job DescriptionThis position will work side-by-side with our team members in executing projects ranging from software selection implementations or operational optimizations, integrations, enablement, and technical support/troubleshooting. The successful candidate must demonstrate a proven implementation background and the willingness to assist in design and...