Operator wózków widłowych

4 tygodni temu

Rybnik, Polska Gi Group Pełny etat

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora Wózka Widłowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zadania:

  • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną
  • załadunek i rozładunek towaru
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia UDT

Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Rybnik, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie możliwość rozwoju w strukturach firmy Zadania: dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną załadunek i rozładunek towaru przestrzeganie zasad BHP Wymagania:  dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym gotowość do podjęcia...

  • Magazynier

    2 tygodni temu

    Rybnik, Polska EWL SA Pełny etat

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru...

  • Rybnik, Polska amazon Pełny etat

    > Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego Dołącz do naszego zespołu! Zatrudnimy pracowników magazynowych na pełny etat. Nie wymagamy doświadczenia zapewniamy szkolenie. Nie wymagamy CV. Lokalizacja Amazon Centrum Logistyczne w Gorzyczkach. WCV6+JP, 44-350 Gorzyczki, Poland Wynagrodzenie Do 29,90 zł/godz. brutto* *Maksymalna stawka...