Spedytor promowy

2 tygodni temu

Gdańsk, Polska SKAT Transport Pełny etat

SKAT Transport P.S.A.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

Obsługa klienta, wycena usług, wykonywanie rezerwacji przepraw promowych w Europie; Nadzór nad realizacją zleceń, bieżące informowanie klienta o etapach jego realizacji, obsługa posprzedażowa; Codzienny kontakt i współpraca z armatorami (przewoźnikami promowymi); Pozyskiwanie nowych klientów; Sporządzanie raportów sprzedażowych; Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z branżą morską lub logistyczną; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego; Umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych partnerskich relacji z klientami; Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy

To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym; Przejrzysty system premiowy; Auto służbowe dla wybranych pracowników; Opiekę medyczną w placówkach PZU; Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach; Dofinansowanie karty sportowej Multisport; Parking rowerowy, samochodowy dla pracowników; Prezenty okolicznościowe dla pracowników oraz ich rodzin; Owoce, soki, konkursy, świętowanie urodzin i wiele inicjatyw integracyjnych dla pracowników.