Psychoterapeuta dzieci i młodzieży NFZ

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Gdańsk, Polska Medicover Pełny etat
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie psychoterapii dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta, logopeda),
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania
  • ukończony 4 letni całościowy kurs psychoterapii (mile widziany)​
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • superwizje zespołowe,
  • praca w zespole,
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji​.

MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego

Gdańsk, ul. Gomółki 2

(sprawdź dojazd)

  • Terapeuta Środowiskowy

    Zakres obowiązków:praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;wykorzystanie w pracy terapeutycznej technik behawioralno- poznawczych, dialogumotywacyjnego i metod „pedagogika podwórka”;wykorzystanie w pracy wiedzy dotyczącej normatywnego rozwoju...

  • Nauczyciel

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Gdańsk, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: Wykształcenie wyższe: pedagogiczne. Uprawnienia do nauczania wskazanego przedmiotu/etapu edukacyjnego. Doświadczenie w pracy. Znajomość nowoczesnych technologii nauczania. Umiejętność komunikacji i pracy z młodzieżą/dziećmi. Obowiązki: Realizacja programu nauczania według standardów edukacyjnych. Prowadzenie i tworzenie...

  • Pracownik serwisu utrzymania ruchu monter – smarownik

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 3 dni temu

    Gdańsk, pomorskie, Trójmiasto, Polska ECOL Sp. z o.o. Pełny etat

    Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, konserwację oraz drobne naprawy urządzeń, wykonywanie serwisów smarowniczych, utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym, diagnozowanie usterek urządzeń. Nasze oczekiwania: wykształcenie min. zawodowe, podstawowa znajomość budowy maszyn...