Agent Celny

4 dni temu

Warsaw, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie wspieramy firmę Pol-Mare w rekrutacji na stanowisko Agenta Celnego, którego poszukujemy do oddziału w Warszawie. Powodem uruchomienia rekrutacji jest chęć utworzenia nowego stanowiska w 12-osobowym zespole, w związku ze wzrostem liczby odpraw celnych.

Miejscem pracy będzie oddział firmy w Warszawie na ul. Poleczki.

Agent Celny - Warszawa Ursynów

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej.
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych.
  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych.
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych.
  • Aktywna obsługa klientów firmy i reprezentowanie ich przed organami celnymi oraz innymi instytucjami państwowymi.
  • Współpraca ze spedytorami, urzędami celnymi i służbami kontrolnymi.
  • Obsługą terminali handlingowych.

Czego oczekujemy?

  • Aktualnego wpisu na listę agentów celnych.
  • Doświadczenia zawodowego w roli agenta celnego.
  • Praktycznej umiejętności obsługi pakietów MS Office oraz programu celnego Huzar.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Zdolności dostosowywania się do szybko zmieniającej się sytuacji.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Pracę stacjonarną w godz. 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Niekorporacyjną atmosferę i środowisko wspierające rozwój pracowników.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Kartę Multisport.
  • Agent Celny

    1 miesiąc temu

    Warsaw, Polska FedEx Pełny etat

    Agent CelnyMiejsce pracy:Wypędy ul. Zdrojowa 9Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:przygotowywanie zgłoszeń celnych w eksporcie i imporciewprowadzanie aktualnych danych do systemutelefoniczna i e-mail'owa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznychraportowanie do przełożonychsporządzanie zestawieńProfil Kandydata:wpis na listę agentów...

  • Clearance Broker

    Agent CelnyMiejsce pracy: Wypędy ul. Zdrojowa 9Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:przygotowywanie zgłoszeń celnych w eksporcie i imporciewprowadzanie aktualnych danych do systemutelefoniczna i e-mail'owa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznychraportowanie do przełożonychsporządzanie zestawieńOczekiwania:wpis na listę agentów...