Samodzielny Technolog

4 miesięcy temu

Tomaszów Mazowiecki, Polska LeasingTeam Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wprowadzeniem nowego produktu/usługi na rynek
  • Współpraca z działami wspierającymi produkcję
  • Weryfikacja parametrów produkcyjnych i dostosowywanie ich do wymagań klientów
  • Współpraca z klientami w ramach wdrażania nowego produktu/usługi na rynek
  • Współpraca z dostawcami technologii i rozwiązań technologicznych dla nowych produktów
  • Opracowywanie i przygotowywanie prototypów nowych produktów do prezentacji klientom

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywości lub pokrewne,

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej

  • Znajomość wymaganych przepisów jakościowych
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie przekazywania konsumentom informacji nt. żywności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport,
  • premie świąteczne i urlopowe.