Pielęgniarka/ Pielęgniarz- Gdynia

3 tygodni temu

Gdynia, Polska LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED Pielęgniarka/ Pielęgniarz- Gdynia Lokalizacja: Gdynia Praca w Centrum Medycznym LUX MED znajdującym się przy ulicy Morskiej 127 w Gdyni

My zadbamy o:

stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu; pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności; wolne niedziele i święta- Centrum Medyczne czynne poniedziałek- piątek 7.00 - 20.00, sobota 8.00 - 14.00; możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania; kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego; pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej; możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia; przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Oczekiwania wobec Ciebie:​

wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; aktualne prawo wykonywania zawodu; mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO; uprawnienie do wystawiania recept będzie dodatkowym atutem; znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację;  orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej. Poczuj komfort pracy z nami Opieka
medyczna Ubezpieczenie
szpitalne Karta
sportowa Program
wellbeingowy Kursy języka
angielskiego Profesjonalne
Szkolenia Przejrzyste
ścieżki rozwoju Ubezpieczenie
na życie Pomoc
prawna Program
poleceń
  • PIELĘGNIARKA SZKOLNA

    1 dzień temu

    Gdynia, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0717Obowiązki:Opieka pielęgniarska dzieci w szkoleWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka środowiska nauczania i wychowaniaWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pielęgniarka środowiskowa nauczania i wychowaniaPozostałe wymagania:Wymagane...

  • Gdynia, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Pielęgniarka/ Pielęgniarz (Środowiskowo-Rodzinna/-y) - Gdynia Lokalizacja: Gdynia Praca w Centrum Medycyny Rodzinnej LUX MED  ul. Porębskiego 9. Praca w Punkcie Szczepień. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania...

  • Gdynia, Polska enel-med Pełny etat

    Zakres obowiązków:w zależności od posiadanych kompetencji - wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnychpraca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowymprzygotowywanie pacjenta do badańnadzór nad dokumentacją medyczną Wystarczy, że posiadasz:aktualne prawo wykonywania zawoduzdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą...