Elektryk - konserwator

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Polska STRABAG PFS Pełny etat

Aufgaben

prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii nadzór i/lub wykonywanie przeglądów przy współpracy z naszą firmą współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych prowadzenie dokumentacji serwisowej

Qualifikationen

wykształcenie zawodowe techniczne – elektryk, elektromechanik, energetyk, elektronik, mechatronik doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E,D powyżej 1 kV umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy wysoka kultura osobista, umiejętność kształtowania dobrych relacji z klientami prawo jazdy kat. B dodatkowym atutem będą uprawnienia Gr. 2 i 3 oraz na F-gazy

Wir bieten

•pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę•opiekę zdrowotną (pakiet medyczny w Luxmed)•dofinansowanie karty Multisport, inne działania prozdrowotne•atrakcyjne warunki zatrudnienia•możliwości rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń•zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności