MÅ‚odszy projektant

4 tygodni temu


Warsaw, Polska Colliers Pełny etat

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian w projektach fit-out (wykończenia wnętrz komercyjnych) Opracowanie kompletnych projektów wykonawczych Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym) Współpraca z działem realizacji Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa Przygotowywanie budżetów do projektów Nadzór i wizytacje na budowach Doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym

Nasze wymagania:

Zainteresowanie pracą nad cały etat Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku inżynieria środowiska lub w trakcie studiów na tym kierunku Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach)  Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie) Dobra znajomość Pakietu MS Office

To oferujemy:

Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów Możliwość pracy przy projektach BIM Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni wolnych dla rodziców, dostęp do platformy szkoleniowej Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017, 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz  Inwestor w Kapitał Ludzki 2021, 2022 i 2023 r.

Dodatkowe informacje

Colliers Define Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +