Mobile Developer

1 miesiąc temu

Sopot, Polska Autopay S.A. Pełny etat

Zadania i obowiązki na tym stanowisku:

  • projektowanie i rozwój mobilnej aplikacji Autopay, na platformę iOS/ Android,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,
  • współpraca z zespołem w celu definiowania, projektowania i publikowania nowych funkcjonalności w aplikacji,
  • udzielanie konsultacji i wsparcia podczas wdrożeń wytworzonych komponentów,
  • praca nad poprawą błędów i wydajnością aplikacji.

Jakie umiejętności cenimy:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Swift i SwiftUI dla iOSa/ lub Kotlin i Compose dla Androida,
  • znajomość zagadnień JSON, API REST,
  • znajomość Firebase SDK lub innych narzędzi wspierających proces wytwarzania aplikacji,
  • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań na zadane problemy.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z Gitlab Continuous Integration,
  • znajomość wzorców architektonicznych,
  • znajomość relacyjnych baz danych.

Co lubimy w naszej pracy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w 100% zdalnej,
  • współpracę i udział w unikalnych projektach,
  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi.

Co dalej:

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,
  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ