Pompowanie piłek

3 tygodni temu

Ruda Śląska, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest
częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło
setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się
ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta - jednego z większych producentów odzieży i sprzętu sportowego, poszukujemy chętnych osób do podjęcia pracy dodatkowej na stanowisku: OSOBA DO POMPOWANIA PIŁEK

ZADANIA

·Pompowanie piłek,

·Proste prace magazynowe,

·Pakowanie piłek do opakowań.

WYMAGANIA

·Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,

·Zaangażowanie i chęci do pracy.

OFERUJEMY

·Umowę zlecenie zawieraną z Adecco Poland,

·Stawka 30 zł brutto/h,

·Pracę w dniach: 8.04- do końca czerwca,

·Pracę w godzinach 8:00-16:00,

·Możliwość zdobycia doświadczenia,

·Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej