Product Manager

3 tygodni temu

Częstochowa, Polska POLCALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko pracy - Product Manager. Rozwijaj z nami świeżą markę - Kapitan Kredka, zajmującą się doradztwem i sprzedażą w zakresie wyposażenie jednostek edukacyjnych i żłobków. Pomimo bycia młodą firmą, jesteśmy częścią grupy Polcall, istniejącej od 2008 roku i zatrudniającej przeszło 70 osób. Odnosimy już sukcesy i szybko zwiększamy sprzedaż. Bądź częścią tego rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z producentami
  • selekcja i dobór produktów
  • współpraca z handlowcami
  • współpraca z księgowością
  • aktualizowanie baz danych sklepu internetowego
  • systematyzowanie wiedzy dotyczącej produktów
  • systematyzowanie wiedzy dotyczącej producentów
  • weryfikacja i korekta cen produktów
  • współpraca z innymi działami firmy (sprzedaż, księgowość),
  • składanie zamówień
  • tworzenie nowych indeksów produktowych w bazie produktów
  • weryfikacja pozycji w katalogu
  • przygotowanie zestawień i wypełnianie arkuszy kalkulacyjnych excel
  • wstępna analiza oferty nowych producentów

Wymagamy:

  • znajomość programów MS Excel i Word
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • analityczne myślenie
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie biznesowym i/lub z klientem z branży edukacyjnej
  • mile widziane doświadczenie w branży ecommerce

Co oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • smartfon i laptop służbowy
  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • Częstochowa, Polska ZF Group Pełny etat

    Responsibilities • Manage cross functional product management meetings. Publish open issue log and action plan lists. Maintain timely and effective communication to Senior Mgmt and customer application teams; • Participate in regional sourcing to support definition of supply base for new tools (cross-customer use). Provide volumes and launch...