Dział zwrotów i reklamacji

7 dni temu

Sochaczew, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy zajmującej się dystrybucją artykułów spożywczych, szczególnie nabiałowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika ds. zwrotów/ pracownika magazynowego.

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Opis stanowiska:

  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
  • Obsługa zwrotów: Przyjmowanie towaru od kierowców, kontrola jakości przy obecności kierowcy, liczenie oraz ocena stanu towaru.
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego na podstawie przeprowadzonej kontroli.
  • Praca przy komputerze w wydzielonym stanowisku w magazynie chłodniczym.

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto, z możliwością podwyżki po okresie próbnym.
  • Bezpłatne posiłki regeneracyjne każdego dnia pracy.
  • Realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę z atrakcyjnym pakietem benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, urlop stażowy, nagroda jubileuszowa, świadczenie pieniężne w okresie świątecznym, spotkania integracyjne (zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne).

Oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego (możliwa osoba z UA pod warunkiem dobrej znajomości języka polskiego).
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia.
  • Skrupulatność i umiejętność liczenia.
  • Gotowość do pracy w chłodni.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane panie, choć zapraszamy również panów.

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego (min. II WJO) lub gotowość do ich wyrobienia.

Jeśli jesteś osobą dokładną, sumienną i gotową do pracy w systemie zmianowym, zapraszamy do przesłania swojego CV

  • Obsługa klienta

    3 tygodni temu

    Sochaczew, Mazovia, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

    APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Obsługa klienta - zarób nawet 4800 zł miesięcznie Numer referencyjny: KRPK Miejsce pracy: Sochaczew Oferujemy: Zatrudnienie na umowę zlecenie. Pracę od poniedziałku...