Kierowca - technik serwisant

4 tygodni temu

Warsaw, Polska PreZero Polska Sp. z o.o. Pełny etat

O nas

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami
i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie specjalistycznych pojazdów serwisowych ssąco-płuczących i ich obsługa.
  • Wykonywanie prac serwisowych urządzeń sozotechnicznych u klientów m.in. oczyszczalni ścieków (separatorów), przepompowni, kanalizacji itp.
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i wymian części oczyszczalni ścieków deszczowych (speratorów)
  • Załadunek i rozładunek odpadów
  • Dbanie o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu
  • Wykonywanie bieżących prac konserwacyjnych i podstawowych napraw pojazdów serwisowych.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy
  • Dwuletnie doświadczenie jako kierowca pojazdów kategorii C+E
  • Gotowość to bardzo częstych wyjazdów na terenie Polski

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Warsaw, Polska PreZero Pełny etat

    Kierowca - technik serwisant Miejsce pracy: Warszawa PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do...

  • Electromechanic

    3 tygodni temu

    Warsaw, Polska HPL Heidelberg Polska Sp z.o.o. Pełny etat

    Are you looking for a challenge? That's what we offer! ELEKTROMECHANIK SERWISU Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przemysłu poligraficznego. Wszędzie na świecie nazwa Heidelberg jest synonimem najnowszej technologii, najwyższej jakości wykonania i bliskich relacji z Klientami. Firma, poza swoją...