Technolog progrmista CNC

2 tygodni temu

Warsaw, Polska FallWork Pełny etat

Dla naszego Klienta producenta dostarczającego precyzyjne detale mechaniczne (branża lotnicza i kosmiczna) poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Programista CNC – Technolog CNC

Miejsce pracy: Warszawa/Piaseczno

Zakres obowiązków:
• Programowanie i obsługa maszyn CNC – frezarki tokarki szlifierki drążarki prasy
• Dobór odpowiednich technologii oraz narzędzi skrawających
• Określanie parametrów, uzbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
• Wykonywanie detali jednostkowych
• Kontrola jakościowa produkowanych elementów
• Dbanie o prawidłowy przebieg procesu oraz efektywność produkcji

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty CNC – warunek konieczny
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość systemów sterowania - Fanuc
• Znajomość prog. CAD/CAM (TopSolid)
• Umiejętność projektowania procesów technologicznych
• Znajomość procesów z zakresu obróbki skrawaniem
• Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
• Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Język angielski – B2
• Znajomość maszyn do obróbki skrawaniem
• Wysoka dokładność oraz precyzyjność w działaniu
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8.00-16.00
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dofinansowanie do Luxmed, fundusz socjalny, PPK
• Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

Osoby rozważające zmiany zapraszamy do skierowania swojego CV na adres b.kosiak@fallwork.pl lub za pośrednictwem portalu

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu
rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na
otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów
rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz

Nr Cert. AP nr 6231

  • Operator maszyn CNC

    4 dni temu

    Warsaw, Polska ALKA PRO Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator maszyn CNC - Technolog obróbki CNC Miejsce pracy: Sochonie Twój zakres obowiązków Obsługa maszyny CNC firmy Pertici model P104 oraz P107 Weryfikowanie wykonywanych obróbek pod kątem zgodności z katalogiem systemowym Praca przy stole montażowym Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Nasze wymagania Umiejętność czytania rysunku...

  • Warsaw, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE DARMET DARIUSZ SZARANIEC Pełny etat

    Specjalista do spraw handlowych - Technolog Miejsce pracy: Nowiny (pow. kozienicki) Twój zakres obowiązków przygotowanie oferty handlowej dla konkretnego klienta wykonanie kalkulacji cenowej dla wyrobów niestandardowych zakupy towarów handlowych i materiałów do produkcji współpraca z firmami kooperującymi - ustalanie terminów wysyłek i...

  • Warsaw, Polska AKORD FABRYKA MEBLI M. ZAJĄC, W. ZAJĄC SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Pełny etat

    Technolog produkcji mebli Miejsce pracy: Koprki (pow. warszawski zachodni) Twój zakres obowiązków opracowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji mebli opracowywanie modeli mebli, prototypów zlecenia produkcyjne dla pracowników tworzenie programów na maszyny CNC zaopatrzenie logistyczne na produkcji współpraca z działem produkcji i...