Mistrz produkcji

2 miesięcy temu

Tomaszów Mazowiecki, Polska LeasingTeam Pełny etat

Poszukujemy Mistrza Produkcji
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (województwo łódzkie)

Obowiązki:
➡️ Koordynowanie działań podejmowanych przez pracowników produkcji przetwórczej
➡️ Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
➡️ Kontrola parametrów produkcji przetwórczej
➡️ Analiza wskaźników produkcyjnych, podejmowanie decyzji w przypadku odstępstwa od założonych celów
➡️ Nadzór nad przestrzeganiem norm BHP oraz innych wymaganych w danym obszarze w zakładzie pracy

➡️ Zarządzanie podległym personelem

➡️Bieżące zgłaszanie problemów technicznych

Oczekujemy:
Umiejętności zarządzania zespołem
Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
Możliwość pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
✅ Umowę o pracę na pełny etat
✅ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
✅ Dodatkowe benefity : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie, nieoprocentowane pożyczki pracownicze

✅ Możliwość awansu na kierownika produkcji

  • Mistrz Produkcji

    4 miesięcy temu

    Tomaszow Mazowiecki, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm...