Operator wózka widłowego

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Wypędy, Polska Randstad Polska Pełny etat

W Twojej branży zdarzają się przestoje? Obawiasz się o stabilność zatrudnienia? Mamy dla Ciebie
świetną wiadomość - nadal poszukujemy osób do długotrwałej współpracy
Miejsce pracy: Wypędy k. Pruszkowa
Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści WÓZEK na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjny dodatek za pracę w porze nocnej
  • możliwość wypracowywania nadgodzin płatnych
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz
    pozostałe świadczenia)
  • darmowy posiłek w trakcie pracy
  • BEZPŁATNY transport do zakładu pracy z Warszawy i Pruszkowa
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad: karta sportowa i prywatna
  • opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

zadania

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • dbałość o transportowany towar
  • praca ze skanerem

oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Operator wózka widłowego

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 tydzień temu

    Wypędy, Polska Human Pro Logistics Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator wózka widłowegoTwój zakres obowiązków Obsługa wózka widłowego Przygotowanie zamówień klientów Kompletowanie towarów oraz załadunek i rozładunek towaru Praca po 8/10 godzin, dzienna zmiana ...