Operator wózka widłowego

3 tygodni temu

Częstochowa, Polska PreZero Pełny etat
Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Częstochowa PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

Transport odpadów na strefę EKO, Segregacja odpadków na strefie EKO, Zgłaszanie konieczności odbioru odpadów, Organizowanie transportów, Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia, Czyszczenie komór rewizyjnych pras i urządzeń kompresujących, Obsługa pras oraz belownicy.

Oczekujemy od Ciebie:

Uprawnianie UDT na wózki widłowe, II WJO, Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu i obsłudze wózka widłowego, Umiejętność pracy w zespole, Komunikatywność.

Pracując z nami możesz liczyć na:

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę; Przyjazną atmosferę pracy; Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach; Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności; Stabilne warunki zatrudnienia; Pakiet opieki medycznej finansowanej przez pracodawcę; Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach; Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach; Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego; Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Częstochowa, Polska Job4You PL Sp. z o.o. Pełny etat

    Do nowego zakładu produkującego lody w Częstochowie poszukujemy operatora wózka widłowego/magazyniera z UDT. Operator wózka widłowegoObowiązki Pracownik będzie odpowiedzialny za skuteczne i bezpieczne przemieszczanie towarów oraz wspieranie procesu produkcyjnego. ...

  • Częstochowa, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Twoje zadania:Sortowanie przesyłek kurierskichUkładanie paczek na taśmieKontrola etykietObsługa wózka paletowegoPrzygotowywanie gotowych palet z przesyłkami do załadunkuOczekujemyDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra sprawność fizyczna i zdolności manualneGotowość do wykonywania czynności w wyznaczonych godzinachUmiejętność obsługi...