Obchodowy Kotła

3 miesięcy temu

Skawina, Polska CEZ Skawina Pełny etat
Obchodowy Kotła w firmie CEZ Skawina | softgarden View job here Obchodowy Kotła
  • Pełny etat
  • Skawina, Polska
  • Z doświadczeniem zawodowym
  • 15.07.2024
Zakres obowiązków:
  • Obchód i kontrola stanu technicznego kotła i urządzeń pomocniczych kotła, sprężarek, turbodmuchaw, pomp chłodzenia sprężarek, urządzeń i instalacji mazutowni, urządzeń i instalacji IOS oraz innych urządzeń i instalacji kotłowni zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń w czasie uruchamiania i odstawiania.
  • Zgłaszanie wszystkich usterek Starszemu Operatorowi Kotła.
  • Obsługa instalacji podawania fosforanów do kotłów.
  • Dopuszczanie do pracy na Instalacjach Odsiarczania Spalin.
  • Rozładunek mazutu.
  • Realizacja poleceń osób kierujących usuwaniem awarii lub akcją gaśniczą w zakresie określonym w obowiązujących instrukcjach.
Informacje dodatkowe:
  • Praca w systemie III zmianowym.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu technik energetyk lub mechanik.
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i posiadanie ważnego Świadectwa Kwalifikacyjnego typu (E) w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji.
  • Znajomość zagadnień oraz procesów technologicznych z branżą cieplno–mechaniczną i energetyczną
  • Znajomość budowy urządzeń i maszyn energetycznych, m.in. kotłów i urządzeń pomocniczych.
  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów wspierających eksploatację będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Dodatkowy dzień urlopu płatnego w miesiącu, 12 dodatkowych dni w roku
  • Możliwość awansu
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Premia świąteczna i Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj w terminie do 15.08.2024

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Aplikuj online Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden
  • Operator kotła

    5 miesięcy temu

    Operator kotła w firmie CEZ Skawina | softgarden View job here Operator kotła Pełny etat Skawina, Polska Z doświadczeniem zawodowym 03.06.2024 ...