Planista Produkcji

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Gdańsk, Polska Gi Group Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • planowanie produkcji w oparciu o potwierdzone terminy realizacji zamówień
  • kontrola realizacji planu produkcji oraz zużycia materiałów, surowców i obliczanie bieżącego zapotrzebowania
  • współpraca z innymi działami w zakresie dostępności materiałów do produkcji, potrzebnej dokumentacji jak również wysyłek wyrobów gotowych do Klientów
  • sporządzanie raportów oraz analiz dotyczących planowania, realizacji zleceń i zapasów
  • tworzenie pomocniczych narzędzi planistycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętności pracy zespołowej i efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • pracę w systemie 1 zmiany
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking
  • brygadzista magazynu

    Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska Randstad Pełny etat

    Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i motywowaniu pracowników? Chcesz rozwijać się dzięki szkoleniom i pracy w stabilnej firmie? Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko brygadzisty magazynu.Lokalizacja: Gdańskoferujemy umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem,pracę w systemie II zmianowym...

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Gdańsk, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i motywowaniu pracowników? Chcesz rozwijać się dzięki szkoleniom i pracy w stabilnej firmie? Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko brygadzisty magazynu.Lokalizacja: Gdańskoferujemy umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem,pracę w systemie II zmianowym...

  • Business Unit Director

    Gdańsk, Polska HR Solutions Group Sp. z o.o. Pełny etat

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji dla polskiego producenta z branży HVAC z siedzibą w Polsce na stanowisko Business Unit Director (HVAC Engineering).Cel stanowiska: Skuteczne kierowanie nowo tworzoną jednostką biznesową zajmującą się wymiennikami rurowymi, osiągając wzrost przychodów, efektywne zarządzanie zespołem oraz osiąganie celów...