operator giętarki CNC

3 miesięcy temu

Legnica, Polska Randstad Polska Pełny etat

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym środowisku? Dołącz do Nas, gdzie technologia i precyzja są na pierwszym miejscu. Jako Operator Giętarek CNC będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, odpowiedzialnym za produkcję najwyższej jakości komponentów.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków

zadania

  • Obsługa i programowanie giętarek CNC
  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • Monitorowanie produkcji i kontrola jakości wyrobów
  • Wprowadzanie korekt do programów CNC w celu optymalizacji procesów
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w realizacji zamówień

oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy z giętarkami CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość programowania maszyn CNC
  • Dokładność i precyzja w pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Operator maszyn CNC

    1 miesiąc temu

    Legnica, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Operator maszyn CNC- Tokarz dla naszego klienta, który zajmuje się obróbką skrawaniem na maszynach CNC, toczeniem, frezowaniem oraz spawaniem.Lokalizacja: Lubin Operator maszyn CNC ...

  • ustawiacz maszyn CNC

    Chcesz rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym środowisku? Dołącz do nas, gdzie technologia i precyzja są na pierwszym miejscu. Jako Operator/Ustawiacz CNC będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, odpowiedzialnym za produkcję najwyższej jakości komponentów.oferujemyStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęAtrakcyjne...

  • Operator FREZARKI CNC

    4 tygodni temu

    Legnica, Polska MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec poszukuje Pracowników na stanowisko:Operator maszyn CNC - Frezarki - Sterownik Siemens Zatrudniamy ponad 850 Osób. Dołącz do NAS.Kontrahent to grupa firm zajmujących się rozwojem i produkcją zaawansowanych technologicznie...