Graficzka / Grafik

1 miesiąc temu

Warsaw, Polska SMYK Pełny etat

TWOJE ZADANIA

Projektowanie materiałów graficznych zgodnie ze standardami sieci sklepów SMYK na rynkach lokalnych i zagranicznych Kreacja i przygotowywanie materiałów promocyjnych dla sklepów offline & online Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby innych działów w celu wsparcia ogólnofirmowych projektów Współpraca z podwykonawcami i drukarniami

NASZE WYMAGANIA

Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator), praca w środowisku MAC Umiejętność przygotowywania projektów graficznych do druku Umiejętność przygotowywania projektów graficznych do emisji online Samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy

Praca w międzynarodowym środowisku Prywatna opieka medyczna Dofinansowanie do karty sportowej Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach Świadczenia świąteczne dla pracowników Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych Udział w inicjatywach społecznych Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego