Junior Warehouse Worker INTERN

3 tygodni temu

Kalisz, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

Unspecified

Młodsza Magazynierka / Młodszy Magazynier - Płatny Staż / Pratt & Whitney Kalisz / Praca na miejscu

Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

Obsługa procesu przyjęcia materiału (weryfikacja dostaw, zgodność ilościowa i jakościowa, wprowadzanie do SAP) .

Obsługa procesu sprzedaży wyrobów gotowych i usług do klienta oraz procesu wydania materiału.

Obsługa procesu kooperacji i podwykonawstwa.

Lokowanie materiału na regałach.

Obsługa wniosków zlecenia wysyłki - flowbox/webcon.

Zarządzanie dokumentacją materiałową (kontrola zgodności, archiwizacja, scanowanie, obsługa klientów)

Przygotowanie materiałów do transportu zgodnie z wymogami jakości i BHP

Obsługa transakcji w SAP

Zarządzanie transportem wewnętrznym

Obsługa procesu rekonserwacji w magazynie

Nasze wymagania:

wykształcenie średnie techniczne

dobra organizacja pracy

znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel)

nastawienie na wysoką jakość

bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

wysoka kultura osobista

chęci do pracy i nauki.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w obszarze logistyki i magazynowania lub produkcji

uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

6 miesięczny płatny staż

indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań

profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy

poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej

perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu

bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

W treści swojej aplikacji umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych jeśli:

chcesz wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych Pratt and Whitney Kalisz sp. z o.o., także na stanowiska pracownicze

w przypadku wyrażenia zgody na udział w rekrutacji na stanowiska pracownicze – jeśli Twoja aplikacja zawiera dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg zatrudnienia)

chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych spółek Pratt & Whitney w Polsce

Dostosuj treść poniższej zgody do swoich potrzeb:

„Wyrażam zgodę dla Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w procesie rekrutacji

na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. w okresie 2 lat, w tym rekrutacji na stanowiska pracownicze

w zakresie wykraczającym poza katalog danych osobowych wskazanych w kodeksie pracy

na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Pratt & Whitney w Polsce:

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

Pratt & Whitney Tubes Sp. z. o.o.

Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o“

Zgoda w ten sposób wyrażona może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o., ul. Elektryczna 4a, 62-800 Kalisz. Szczegółowa informacja na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Klauzuli informacyjnej dla kandydata na uczestnika programu Uskrzydlamy talenty” dostępnej min. u rekrutera podczas eventu rekrutacyjnego, na stronie w zakładce „Polityka prywatności”.