ERP Technical Leader

4 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Polska STRIVE Sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko ERP Technical Leader (Infor LN).

Obowiązki:

  • projektowanie i utrzymywanie architektury ERP pod kątem skalowalności i niezawodności
  • zarządzanie integracją z innymi systemami w celu zapewnienia płynnego przepływu danych, dokonywanie niezbędnych aktualizacji i migracji danych
  • wdrażanie strategii bezpieczeństwa w celu ochrony danych i systemu, opracowywanie planów minimalizujących przestoje i zapobiegających utracie danych
  • nadzór nad przechowywaniem danych, dostępem do nich i strategiami tworzenia kopii zapasowych
  • zapewnienie wsparcia w kwestiach związanych z systemem ERP i pomoc użytkownikom końcowym, zarządzanie rolami i uprawnieniami użytkowników
  • stałe raportowanie, monitorowanie i zapewnienie wydajności serwerów i infrastruktury systemu
  • kierowanie rozwojem niestandardowych funkcji ERP
  • nadzór nad zakupem komponentów systemu ERP
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej architektury i konfiguracji systemu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • ok. 5-letnie doświadczenie w obszarze technicznego wsparcia dla systemów ERP, w tym systemu Infor LN
  • dogłębna znajomość systemów ERP, ich struktury i funkcjonalności, umiejętność ich projektowania
  • bardzo dobra znajomość technicznych aspektów systemów ERP, w tym baz danych, serwerów i sieci
  • znajomość zgodności z przepisami w strukturze ERP i procedurami bezpieczeństwa
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą i dokumentacją
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem wsparcia technicznego - mile widziane
  • bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2), w mowie i piśmie
  • umiejętności kreatywnego myślenia i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającym się środowisku, łatwość w dostosowywaniu się do zmian
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołami

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • pracę w inspirującym środowisku pracy z otwartym i wysoce zmotywowanym zespołem
  • odpowiedzialną i ciekawą rolę w międzynarodowej organizacji, we współpracy z globalnymi działami
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • możliwości rozwoju osobistego
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • zajęcia językowe

  • ERP Technical Leader

    3 miesięcy temu

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko ERP Technical Leader.Obowiązki:projektowanie i utrzymywanie architektury ERP pod kątem skalowalności i niezawodnościzarządzanie integracją z innymi systemami w celu zapewnienia płynnego przepływu danych, dokonywanie niezbędnych aktualizacji i...

  • Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Luminator Technology Group Pełny etat

    INFOR LN ERP Technical LeaderWe are excited to announce an opportunity for an Infor LN ERP Technical Leader at our Pruszcz Gdanski location, offering a hybrid work model. This role is ideal for someone with a deep understanding of ERP systems and a passion for technical leadership.Key Responsibilities:System Architecture: Design and maintain ERP architecture...