Planista produkcji

4 dni temu

Gorzów Wielkopolski, Polska Randstad Polska Pełny etat

Chcesz dołączyć do intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem pracując na samodzielnym stanowisku? Posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji? Zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • po okresie próbnym możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony
  • dostęp do karty Multisport

zadania

  • opracowywanie planów produkcji
  • sprawdzanie dostępności komponentów i materiałów do zleceń produkcyjnych
  • identyfikowanie bieżących problemów technicznych/technologicznych wpływających na realizację zleceń
  • ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie
    optymalizacji zdolności produkcyjnych i realizacji planu
  • tworzenie analiz i raportów oraz statystyk dotyczących
    planów produkcji oraz zapasów
  • rozliczanie wykonania produkcji i raportowanie wykonania
  • generowanie i koordynowanie zleceń produkcyjnych
  • kontrola zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia
    terminowych dostaw oraz ich korygowanie
  • ustalanie listy priorytetów i przygotowanie planów
    produkcyjnych
  • harmonogramowanie i monitorowanie zleceń produkcyjnych
    w wymaganych plikach

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • systematyczności, dobrej organizacji pracy własnej
  • wysoko rozwiniętych umiejętności personalnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Planista produkcji

    3 dni temu

    Gorzów Wielkopolski, Lubusz, Polska Randstad Pełny etat

    Chcesz dołączyć do intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem pracując na samodzielnym stanowisku? Posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji? Zapraszamy do aplikowania.oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcąpracę od poniedziałku do piątku w stałych...

    2 dni temu

    Gorzów Wielkopolski, Polska Randstad Pełny etat

    Chcesz dołączyć do intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem pracując na samodzielnym stanowisku? Posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji? Zapraszamy do aplikowania.oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcąpracę od poniedziałku...