mechanik serwisu maszyn Caterpillar

3 tygodni temu

Międzyrzecz, Polska Randstad Polska Pełny etat

Dla lidera najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie Caterpillar poszukujemy mechanika serwisu w Międzyrzeczu.

Posiadasz doświadczenie? Chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe oraz roczne
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, wczasy pod gruszą, kartę sportowa, wsparcie w sytuacjach losowych
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • szkolenia techniczne i produktowe

zadania

  • serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na stanowisku serwisant, mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • znajomości zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • wykształcenia średniego technicznego, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • prawa jazdy kat. B;
  • samodzielności, odpowiedzialności, umiejętności współpracy w grupie;
  • podstawowej znajomość słownictwa angielskiego technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia