Zobacz więcej Upadek

Independent Automatic Electrician

3 miesięcy temu

Jelenia Góra, Polska Valmet Pełny etat

Poszukujemy Automatyka - Elektryka, który zostałby członkiem zespołu w naszej Jednostce Biznesowej Małych i Średnich Maszyn Papierniczych (SMM BU).

Jako Automatyk - Elektryk jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP.

Zakres obowiązków na stanowisku:

Rozwiązywanie problemów, awarie, konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji

Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń

Usprawnienie i poprawa funkcjonalności maszyn

Nasze oczekiwania:

Podstawowa wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryczności i energetyki

Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Umiejętność korzystania z schematów elektrycznych

Uprawnienia SEP pow. 1KW

Gotowość do pracy zmianowej

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się i aplikuj. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

Oferujemy

Stabilność zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system premiowy w oparciu o osiągnięte rezultaty

Szkolenia – wprowadzenie na stanowisko, szkolenia uprawnieniowe

Pakiet benefitów: (Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie i NW, Kafeteria My Benefit (kino, silownia, zakupy), dofinansowanie do wypoczynku tzw. ”wakacje pod gruszą”, dofinansowanie do Term Cieplickich, Bony na Święta, dofinansowanie do posiłków

Program poleceń pracowniczych

Imprezy firmowe

Działania charytatywne

Nie wahaj się. Aplikuj już dziś

Dołącz do nas

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie, Polska Valmet Pełny etat

    Poszukujemy Automatyka - Elektryka, który zostałby członkiem zespołu w naszej Jednostce Biznesowej Małych i Średnich Maszyn Papierniczych (SMM BU). Jako Automatyk - Elektryk jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP. Zakres...