Kucharz - Sanatorium (Miejscowość - Polańczyk)

3 tygodni temu

Solina, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest
częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat
doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło
setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się
ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie posiłków dla kuracjuszy;
  • Kontrola i dbałość o jakość, wygląd i walory smakowe przygotowywanych potraw;
  • Bieżąca współpraca z dietetykiem oraz pozostałymi pracownikami kuchni.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu zbiorowych posiłków (np. dla szkół, pensjonatów, sanatoriów);
  • Umiejętność przygotowywania potraw tradycyjnych;
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę.

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Polańczyk;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Pracę na cały etat;
  • Godziny pracy 6:30-18:30;
  • Stabilną pracę w sanatorium - Bieszczady;
  • Możliwość darmowego korzystania z zabiegów oferowanych przez sanatorium.