Zobacz więcej Upadek

MŁODSZA KSIĘGOWA

1 miesiąc temu

Wrocław, Polska Tias Accounting and Legal Office Pełny etat

Poszukujemy do stałej współpracy osób na stanowisku:

MŁODSZA KSIĘGOWA/ MŁODSZY KSIĘGOWY

Na tym stanowisku przewidziane są następujące zadania:

  • Pomoc przy wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami;
  • Pomoc w księgowaniu spółek z polskim i zagranicznym kapitałem oraz PKPiR;
  • uczestniczenie w przygotowaniu deklaracji VAT, CIT, PCC oraz innych wymaganych;
  • Uczestniczenie w procedurach zamknięcia okresu księgowego wg UoR;
  • Opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów;
  • Udział w weryfikacji nieprawidłowości, uzgadnianie kont;
  • Wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych;
  • Aktywny udział w zadaniach cyklicznych i pozostałych czynnościach administracyjno – księgowych;
  • Uczestniczenie w sporządzaniu okresowych sprawozdań, analiz na potrzeby spółek, banków oraz innych instytucji;
  • Kontaktowanie się oraz współpraca z US, ZUS, GUS, NBP, UC;
  • Bieżący kontakt z przedstawicielami klienta.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok);
  • Wykształcenia kierunkowego - min. średniego;
  • Znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętności pracy w zespole i zdolności interpersonalnych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Znajomości języka angielskiego – na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Dodatkowymi atutami będzie: znajomość systemów księgowych, INSERT oraz Comarch.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Opiekę fizjoterapeuty i psychologa;
  • Kafeterię szkoleń;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę lekarską);
  • Wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy;
  • Przyjazny openspace;
  • Dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ścieżkę kariery zawodowej;
  • Pracę z międzynarodowym klientem;
  • Miłą atmosferę i koleżeńską pomoc.

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • młodsza księgowa

    3 tygodni temu

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Tias Accounting and Legal Office Pełny etat

    Poszukujemy do współpracy osób na stanowisku:MŁODSZA KSIĘGOWA/ MŁODSZY KSIĘGOWYZadania do wykonania:Pomoc przy wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu zgodnie z regulacjami;Pomoc w księgowaniu spółek z polskim i zagranicznym kapitałem oraz PKPiR;Przygotowanie deklaracji VAT, CIT, PCC oraz innych;Procedury zamknięcia okresu księgowego wg...

  • Młodszy księgowy

    2 tygodni temu

    Wrocław, Polska Tias | there is always a solution Pełny etat

    Młodszy księgowy / Młodsza księgowaTwój zakres obowiązków Pomoc przy wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami; Pomoc w księgowaniu spółek z polskim i zagranicznym kapitałem oraz PKPiR; ...

  • Młodsza Księgowa

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o. Pełny etat

    WymaganiaMinimum rok doświadczenia w dziale księgowym na stanowisku starszego asystenta,Znajomość zasad księgowania, a także znajomość przepisów księgowych i podatków,Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel),Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych, a także ustalania priorytetów,Pro klienckie...