Technolog

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Lubin, Polska KGHM Polska Miedź S.A. Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

Opracowanie dokumentacji: norm materiałowo czasowych, kart technologicznych, tablic montażowych, specyfikacji jakościowej dostaw, Planowanie stanowisk roboczych, Czynny udział w uruchomieniach wiązek prototypowych, Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych, Współpraca z działem handlowym w zakresie doboru komponentów. Nasze wymagania: wykształcenie - technik o kierunku automatyka, robotyka i mechatronika lub pokrewne Znajomość Excel, CAD oraz rysunku technicznego Umiejętność pracy pod presją czasu Umiejętność prowadzenia dokumentacji technologicznej język angielski na poziomie B1
  • PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

    Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 1 tydzień temu

    Lubin, Polska ZUW URBEX Sp. z o.o. - Oddział w Osieku Pełny etat

    Prace na budowieInne wymaganiapracodawca przyjmie do pracy pracowników budowlanych w różnych specjalnościach (dekarz, murarz, cieśla, malarz, technolog robót wykończeniowych), wymagane doświadczenie w wybranym zawodzieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...

  • Technolog kosztorysant na powierzchni

    Twój zakres obowiązków: kontrola robót pod względem prawidłowego i bezpiecznego ich realizowania, przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp, instrukcji i zarządzeń oraz ustaleń wynikających z planu ruchu i dokumentacji technicznej, kosztorysowanie, opracowanie technologii i organizacji robót, współudział w opracowywaniu...