Mechanik mobilny

1 miesiąc temu

Warsaw, Polska AWP Polska sp. z o.o. Pełny etat

Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

W 2019 roku rozpoczęliśmy budowę własnej floty holowników i mobilnych serwisów realizujących naprawy na drodze, w związku z czym poszukujemy nowych pracowników.

Kluczowe zadania:

Usługi napraw na drodze (serwis mobilny), Usługi holowania pojazdów pojazdami do 3,5t.

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe, Prawo jazdy kat. B, Wiedza na temat mechaniki samochodowej, Wiedza na temat elektro-mechaniki samochodowej, Wiedza na temat budowy i funkcjonowania alarmów, Umiejętność pracy z urządzeniem diagnostycznym (pracujemy na BOSCH KTS), Dyspozycyjność oraz zaangażowanie (praca zmianowa), Kultura osobista – praca z klientem, Wymagane doświadczenie w pracy w serwisach oraz szkolenia z zakresu mechaniki, elektro-mechaniki, alarmów, Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Nasza oferta:

Umowa o pracę na pełen etat, Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna, Bogaty pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, Świadczenia ZFŚS: „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych, Dodatkowy, płatny urlop w wymiarze do 4 dni rocznie.

42361 | Operations | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full Time or Part Time | Permanent

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

  • Warsaw, Polska TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko: Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca) Możliwość uzyskania uprawnień:...