Terapeuta Środowiskowy

1 tydzień temu

Poznań, Polska Medicover Pełny etat
Zakres obowiązków:
  • praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;
  • współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów.

Oczekiwania:
  • tytuł magistra psychologii lub magistra pedagogiki specjalnej;
  • doświadczenie w pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą;
  • terapeuta środowiskowy lub osoba w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży;
  • certyfikat potwierdzający nadanie kwalifikacji rynkowej "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży".

Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • regularne superwizje zespołowe.

MindHealth Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poznań, Woźna 14​

(sprawdź dojazd)​​

  • Terapeuta Środowiskowy NFZ

    Zakres obowiązków:praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów. Oczekiwania:tytuł magistra psychologii lub magistra pedagogiki specjalnej;minimum rok doświadczenia w pracy środowiskowej z dziećmi...