Pracownik marketu budowlanego

1 miesiąc temu

Zgierz, Polska Intensive Group Pełny etat

Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają. Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Pracownik marketu budowlanego. Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej

Zadania:

  • pomoc Klientom marketu w przeniesieniu i załadunku towaru
  • porządkowanie i dokładanie towaru na terenie marketu
  • wykonywanie zadań zleconych przez kierownika

Wymagania:

  • komunikatywność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:

  • pracę od zaraz, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • umowę zlecenie
  • stawkę 33 zł brutto / godz.
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

  • Zgierz, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...

  • Kierownik Robót

    Zgierz, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

  • Inżynier ds. Elektryki

    4 tygodni temu

    Zgierz, Polska PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Pełny etat

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGEjest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły...